השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מערכות אזעקה

  מערכות אזעקה לבית

  אי אפשר לספור את מספר הפעמים שבהן מערכות אזעקה שונות מצילות חיים ומגינות על רכוש בשנים אלה, שבהן הפשיעה גואה. המערכות יכולות להגן מפני סכנות שונות ומפני פורצים וגם אירועים ביטחוניים כאשר מניחים אותן במקומות הנכונים. היום, למעשה, אי אפשר בלעדיהן ולא רצוי להשאיר בית ללא השגחה של מערכות מגן כאלה. זה נותן לכם שקט נפשי כשאתם הולכים לישון ויודעים שלפורצים בכלל לא אכפת לפרוץ גם כשאתם בבית, וזה בוודאי מגן עליכם כשאתם בעבודה. אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מתמחים בהתקנת מערכות אזעקה שכאלה ומותאמות לכל בית ולכל מבנה בהתאם לצרכים שלו ולמען הביטחון שלכם.

  מערכות אזעקה ביתיות

  בכל בית יש את התכולה החשובה ביותר לכל אדם – המשפחה שלו. הרכוש בא אחר כך, כולל המבנה, ולכן כשמתקינים מערכות אזעקה ביתיות עושים הכל כדי שיתאימו להגנה על הבית ועל המשפחה היקרה שלכם. לכן, בוחרים רק חברה מיומנת ומנוסה שיכולה להתאים לכם את המערכת הטובה ביותר שתתריע על כל מה שנחוץ לכם, מפריצות וגניבות ועד פגיעה של פולשים שמנסים לפגוע באנשים. החשיבות הגדולה של בטיחות בחיינו מחייבת נקיטת אמצעי הגנה מגוונים בכל מקום ולא רק בבית, אבל לפחות בבית חברה כמו אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, יכולה להבטיח לכם את המערכת הטובה ביותר שתוכלו למצוא.

  מה חשוב לדעת על מערכות אזעקה ביתיות?

  • חשיבותן של מערכות אזעקה ביתיות היא לא רק בגלל הביטוח שדורש אותן מכם ובגלל הסיכוי להאט או לעצור לחלוטין את הניסיונות לפרוץ אליכם. החשיבות היא בהענקת תחושת הביטחון שהיא נותנת לכם שיש עוד חומת אש לפני הפגיעה בכם ובבני המשפחה שלכם. זה חשוב לא פחות מאשר הגנה על הרכוש והכסף שלכם בבית.
  • כשאתם בוחרים מערכת התייעצו עם אנשי המקצוע מה מתאים לכם ואם אתם זקוקים באמת לכל המערכת שכוללת גם מצלמות. בדרך כלל זה פחות נדרש במקומות קטנים שבהם אין תכולה יקרה ואין סכנה גדולה שמישהו יגרום לנזק גם כשהוא מורשה להיכנס, כמו המטפלת. הצרכים שלכם נגזרים מאורח החיים שלכם ואם אתם רוצים להיות בטוחים אל תוותרו על כל מה שנדרש.
  • אינטרקום ומערכת כריזה הם חלק ממערכת אבטחה שנותנת לכם אולי להרגיש כמו בסרט אבל אין ספק שזה משפר בהרבה את תחושת הביטחון. אם עליכם להתרגל לזה מעט לפני שמתקינים את זה, עשו זאת כדי לא להחמיץ אמצעי בטיחות שעוזר לכם לשלוט בכל מי שנכנס הביתה.

  לבחור מערכת אזעקה ביתית מתאימה

  חשוב לבחור מערכת אזעקה מתאימה ולכן יועצי הבטיחות של חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, יעזרו לכם להגיע להחלטה הנכונה. הניסיון הרב שלהם בהתקנת מערכות בצורה מסודרת ואסתטית מבטיח לכם שיש לכם מי שידאג למערכת הנכונה ביותר לכם. החברה מתמחה בשירותים שונים שמספקים מעטפת הגנה לכל בית.

   

  מה חשוב לדעת על מערכות אזעקה?

  • לכל מערכת יש את הפונקציות הנוספות שלה שהופכות אותה באמת לאטרקטיבית אבל לא תמיד אתם צריכים את כל המערכת הכי מתוחכמת ועמוסה בפונקציות למיניהן. אם אתם זקוקים לאבטחה והתרעה בסיסיות שעושות את העבודה וגם נותנות לכם חיישנים מדויקים בכל מקום שצריך להתקין אותם, זה מספיק. אם כי אין ספק שמערכות מתוחכמות יכולות להתאים למי שצריך מערכת מאוד מורכבת שתתאים לצרכים שלו בעסק או בחברה. לבית פרטי זה נכון רק במקרים מיוחדים.
  • איכות ההתקנה לא פחות חשובה ואם המתקינים שלכם יודעים לעבוד נכון ובצורה מדויקת, המערכת לא תזייף ולא תתריע גם כאשר אין בעיה. לכן, חשוב לדעת עם מי עובדים ואצל מי מזמינים את המערכת וההתקנה.
  • חשיבות השירות לאחר מכן גדולה. לפעמים יש תקלות ויש גם צורך בבדיקות ביקורת תקופתיות של המערכת כדי לוודא שהיא עובדת כהלכה כל הזמן. לכן, בחרו חברה שיש לה אנשי מקצוע שתוכלו ליצור אתם קשר ולהזמין אותם לבדיקות ולתיקונים ללא בעיה.

  מערכות אזעקה – שירות ואחריות 

  התקנת מערכות שמסייעות לכם להגן על הבית והעסק צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע שאתם סומכים עליכם ומעריכים את המקצועיות שלהם. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מציעה לכם ניסיון מקצועי של 12 שנות התקנת מערכות מגוונות במקומות שונים ורבים בכל רחבי ישראל. הלקוחות שלהם מקבלים שירות מסור והתקנה אסתטית ומקצועית שמחזיקה שנים רבות.

  מערכות אזעקה לעסק

  ההחלטה החשובה ביותר לאחר הקמת עסק היא להבטיח אותו מפני כל סכנה שיכולה לקרות כאשר פורצים אליו. מערכות אזעקה לעסק הן המתקן החשוב ביותר שם, שיכולות להיות ההבדל בין עגמת הנפש וההוצאות לאחר פריצה והשחתת המקום, לבין עסק שפועל והשקט הנפשי שלכם. אם אתם בוחרים להתקין מערכות מתוחכמות רצוי לדעת כמה דברים על ההתקנה וכיצד לבחור את המתקין הנכון, כדי ליהנות ממערכת מדויקת לעסק שלכם. החברה של אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחהף, מתקינה מערכות כאלה כבר שנים רבות ומיודעת להתאים את המערכת הנכונה לכל מצב ועסק, לפי אופי פעילותו.

  עבודה עם מתקין מערכות אזעקה לעסק אמין ואחראי

  כשבוחרים מערכת שתבטיח את העסק שלכם, מומלץ לבחור במתקין אמין ואחראי שיודע בדיוק מה ואיפה להציב כל גלאי וכל מתקן. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מבטיחה לכם לא רק את המערכות האמינות והטובות ביותר שיש, אלא גם התקנה מקצועית נכונה ומדויקת ושירות לקוחות גם לאחר ההתקנה. החברה מלווה את העסק מהרגע הראשון בייעוץ מדויק למטרותיו ובונה את מפת האבטחה שלכם בצורה שתיתן לכם את הביטחון שהעסק שלכם מוגן.

  מערכת אזעקה לבית

  מערכת אזעקה לבית נועדה למנוע כניסות זרים. היא מכסה את כל הפתחים והחללים בשני סוגי גלאים – גלאי נפח וגלאי וילון. ניתן להשאירה עצמאית ללא חיבור אלחוטי למוקדי בקרה חיצוניים. יחד עם זאת, רבים מבקשים חיבור כזה למקרה ויהיה צורך בתגובה ובשליחת סיור בעת הצורך. "חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מצלמות אבטחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  מערכת אזעקה לבית – קווית או אלחוטית

  מערכת אזעקה לבית יכולה להיות קווית וכזאת שבה כל המערכת מחוברת בכבלים ביניהן ועד למוקד המערכת. אלא שמתיחת כבלים הינה בעייתית בגלל מגבלות בבחירת מיקום הגלאים והחיווט הבולט. לכן, רבים מעדיפים את האלחוטיות הנחשבות למעולות ואיכותיות. ההפעלה נעשית ידנית או מטלפונים ניידים באמצעות אפליקציה מתאימה. לאחר ההפעלה היא נדרכת ונכנסת לפעולה וכל חדירה מפעילה במיידית את הצופר הממוקם מחוץ למבנה. המערכת גם תשדר אוטומטית לבעליה או למוקד השליטה. המערכת כוללת גלאים שונים מותקנים בבית. גלאי הנפח המזהים שינוי בטמפרטורה הנוצר לאחר כניסה של אנשים. האחרים הינם גלאי וילון, הקרויים כך בגלל שהם יוצרים אלומת אור. הם מוצמדים לפתחי דלתות וחלונות ומורכבים משני חלקים הצמודים יחדיו בין הדלת למשקוף. כאשר הם נפרדים בגלל פריצת דלת וכולי וכאשר המערכת דרוכה  אזי המערכת מתריעה.

  אזעקה לבית

  התקנת כל מערכת נעשית על פי תכנית מסודרת אותה מכין הטכנאי בשיתוף עם בעל הבית. גלאי הנפח מותקנים בזוויות ובגבהים שונים כדי לייצור כיסוי מלא לכל החלל המוגן. יש צורך לתחזק אותן כולל החלפת סוללות מעת לעת. לאחר ההתקנה יינתן הסבר מפורט ויהיה צורך לבחור קוד הפעלה וניתוק.

  מערכת אזעקה אלחוטית

  מומלץ לקבל שירות מקצועי עם יחס אישי מ"חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מצלמות אבטחה" בעלת המוניטין. מומחיה יתקינו את המערכות בשיתוף בעל המבנה והנכס  על מנת להתאימן לצרכים ולדרישות הקיימות בל מקום וסיטואציה. הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות שנים לאורך השנים. ברשותם מערכות חדישות המיוצרות על ידי יצרנים בעלי שם. הם ישמחו לשרת כל לקוח.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   מצלמות אבטחה

   מתקין מצלמות אבטחה אם אתם רוצים להיות רגועים שגם אם קורה לכם משהו בעסק ובבית אתם תוכלו לתפוס...

   קרא עוד
   אינטרקום

   אינטרקום לבניין כל ועד בניין מכיר את התופעה המעצבנת של כניסת אנשים לא מורשים ולא רצויים לבניין, בלי...

   קרא עוד
   מערכת בית חכם

   בית חכם מערכת בית חכם מאפשרת שליטה במערכות החשובות והחיוניות בבית בכל עת ומכל מקום. השליטה נעשית באמצעות...

   קרא עוד
   מצלמות אבטחה כולל התקנה

   כיצד לבחור מערכות אזעקה לעסק?

   • הדבר החשוב ביותר הוא לבחור מערכת של מתקין אמין ואחראי שאתם סומכים עליו, משום שגם האנשים שעושים זאת חשובים בייעוץ שהם מעניקים לכם. לכן, בחרו מי שיש לו כבר ניסיון רב והוא יודע בדיוק אילו מערכות יש להתקין בכל עסק לפי אופי הפעילות שלו.
   • מלבד מה שנחוץ לכם לצורכי הביטוח, חשוב לבחור מערכת שתכסה את כל האפשרויות שיש על מנת לקבל הגנה ואבטחה בכל שעות היממה. כדי לדעת מה יש ועל פי איזה טכנולוגיות עובדת האזעקה, חשוב לקבל הדרכה על כל מה שמוצע לכם היום בשוק, כדי להבין מה יכול להתאים לכם. המערכות נעות מאלה שנחשבות למתוחכמות ביותר לבין אלה שהן פשוטות ובסיסיות ולכן מספקות הגנה על פי הנדרש בביטוח שלכם.
   • מחיר המערכת בסופו של דבר מתאים לאופייה וליכולות שלה ולכן התאימו את הציפיות שלכם למה שאפשר ומומלץ להתקין.
   בית תוכנה לקידום אתרים