השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  לשם מה נועדו מערכות אבטחה?

  מערכות אבטחה נועדו להגן על מבנים פרטיים, ציבוריים, עסקיים, ביטחוניים ואחרים. ההגנה היא למבנים הקיימים אבל כוללת גם את המתחם או החצרות הצמודים. הן כוללות מצלמות היקפיות ופנימיות ומערכות אזעקה המגינות על כל הפתחים האפשריים מפני חדירה לא חוקית. השילוב של המערכות מספק הגנה מרבית. "חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מצלמות אבטחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  מערכות אבטחה – איכותיות ומתקדמות

  מערכות אבטחה מתקדמות ונפוצות מופעלות אלחוטית ומסוגלות להתחבר למערכות בקרה ושליטה. הן דוחקות בהדרגה את הקוויות אשר מוגבלות ביכולת השליטה בהן. ההפעלה יכולה להיעשות מטלפונים ניידים באמצעות אפליקציה מתאימה או, כמובן, ידנית. במערכת אזעקה יש שני סוגי גלאים. אלו המותקנים בבית הם גלאי נפח המזהים שינויי טמפרטורה הנוצרים לאחר כניסה של אנשים, חיות וכדומה הם מותקנים בגבהים ובזוויות שונות. אחרים הם גלאי וילון המייצרים אלומת אור. הם מוצמדים לפתחי דלתות חלונות או כל פתח דרכו ניתן להיכנס. בעת ההפעלה שני חלקי הגלאים נצמדים אלו לאלו. כאשר הם נפרדים אזי המערכת פועלת. לכל מערכת יש צופר המשמיע רעש בעת פריצה או חדירה.

  מצלמות אבטחה

  הן משלימות את המערכת הקודמת, ומותקנות בחוץ, בתוך המבנה ובחצרות במקומות נבחרים ואסטרטגיים, כך הן נותנות כיסוי מושלם. הן מצלמות ושולחות אותות שידור המפוענחות לתמונות וידיאו. הן מוקלטות כל העת וניתן לשמור הקלטות רלוונטיות המעידות על מקרים אלימים חמורים. המצלמות הנפוצות ביותר מסוגלות לצלם למרחק שבין 75 ל 150 מטרים. הן אף נכנסות לפעולה גם לאחר הפריצה ועל פי התמונות הנשלחות למרכז הבקרה ניתן להגיב באופן המתאים ביותר.

  שירות מקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי עם יחס אישי מ"חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מצלמות אבטחה" בעלת המוניטין. מומחיה יתקינו את המערכות בשיתוף בעל המבנה והנכס על מנת להתאימן לצרכים ולדרישות הקיימות בכל מקום וסיטואציה. הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות שנים לאורך השנים. ברשותם מערכות חדישות המיוצרות על ידי יצרנים בעלי שם. הם ישמחו לשרת כל לקוח.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים