השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  התקנת מערכת אזעקה

  התקנת מערכות אזעקה

  ללא אבטחה והתרעה אנחנו לא יכולים להיות רגועים שיש מי ששומר עלינו ויש מי שמטפל בכל מה שנדרש כדי להתריע מפני חדירה הביתה או פריצה. התקנת מערכת אזעקה יכולה לעשות את כל מה שנדרש ממנה ואף להודיע לכם כאשר משהו קורה בבית כשאינכם שם. אם מחברים את המערכת למוקד שמירה יש לכם אפילו עזרה בזמן אמת אבל זה לא מתאים לכולם ולכן עליכם לבדוק עד כמה להיעזר בכך. לכן, חשוב להתאים מערכת שנכונה לכם מבלי להוסיף פיצ'רים ופונקציות שלא נחוצות לכם. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה עוזרת לכם לבחור מערכת שמתאימה לבית שלכם ולעסק בדיוק לפי הדרישות של הביטוח ושלכם.

  מה חשוב לדעת על התקנת מערכות אזעקה?

  • התרגלנו לחיי הפשע שמקיפים אותנו ולכן הביטוח דורש את זה וגם המשטרה תבדוק קודם כל איפה היו המערכות ולמה לא פעלו ולמה לא התקנו כאלה כשיש רכוש כל כך יקר. דבר ראשון, חובה להגן על עצמכם מבחינה ביורוקרטית ולהתקין מערכות כאלה כדי שתוכלו להוכיח שעשיתם הכל כדי להגן על הרכוש לפני שאתם תובעים פיצוי מהביטוח.
  • גם אם אומרים לכם שיש מי שמצליח להתגבר על מערכות ההתרעה, חשוב לדעת שזהו מיתוס משום שיש מערכות שפועלות בדרכים שונות כדי להתריע וכדי להזעיק כוחות אליכם הביתה ולהרתיע את הפורצים ואת מי שמנסה לפרוץ בכוח.
  • מערכות שונות מיועדות למטרות אחרות ולכן חשוב להתאים אותן לכל בית בדיוק לפי הצרכים והמטרות שלכם. יש כאלה עם מצלמות ויש בלי, יש עם התרעה שמחוברת למוקד ויש בלי. כל מה שנחוץ לכם יתברר בייעוץ של החברה לפני כל התקנה. ודאו שאתם מתקינים את המערכות שאתם זקוקים להן הכי הרבה כדי שתוכלו ליהנות מההגנה הכי טובה לבית שלכם, למשרד ולחברה.

  חברת אבטחה מתאימה שמבצעת התקנת מערכות אזעקה

  חברת אבטחה שמתאימה לכם מציעה בדרך כלל מגוון שירותים, כמו אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, שמנוסה בהתקנתן כבר 12 שנה. הניסיון העשיר שלהם מוביל אותם למבנים ולקוחות עם צרכים שונים כדי שיוכלו לקבל את ההגנה המושלמת שמתאימה להם במערכות שונות. החברה אחראית להתקנות שונות, כולל מצלמות אבטחה, לשביעות רצונכם המלאה.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   מצלמות אבטחה

   מתקין מצלמות אבטחה אם אתם רוצים להיות רגועים שגם אם קורה לכם משהו בעסק ובבית אתם תוכלו לתפוס...

   קרא עוד
   מערכות אזעקה

   מערכות אזעקה לבית אי אפשר לספור את מספר הפעמים שבהן מערכות אזעקה שונות מצילות חיים ומגינות על רכוש...

   קרא עוד
   אינטרקום

   אינטרקום לבניין כל ועד בניין מכיר את התופעה המעצבנת של כניסת אנשים לא מורשים ולא רצויים לבניין, בלי...

   קרא עוד
   מערכת בית חכם

   בית חכם מערכת בית חכם מאפשרת שליטה במערכות החשובות והחיוניות בבית בכל עת ומכל מקום. השליטה נעשית באמצעות...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים