השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מערכת בית חכם

  בית חכם

  מערכת בית חכם מאפשרת שליטה במערכות החשובות והחיוניות בבית בכל עת ומכל מקום. השליטה נעשית באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד בלחיצת כפתור. למערכת יש יתרונות ניכרים ובין היתר בהפעלת מערכות בתזמונים שונים, בשליטה על משך ההפעלה שלהם, וכמובן, בנושא הבטיחות לבית ולדייריו. כל אלו ועוד משדרגים משמעותית את איכות החיים. "חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מצלמות אבטחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  מערכת בית חכם – שליטה מרחוק

  מערכת בית חכם מספקת לבעלים יכולות רבות שלא היו קיימות בעבר. כך, החל משליטה על מערכת האזעקה כאשר יוצאים מהבית, על מערכות מיזוג האוויר, מערכות חימום ודוד חשמל, ווילונות, תאורה, שקעי חשמל, הגדרת שעות שבת, מערכות תקשורת ומולטימדיה ועוד. כך ניתן להפעיל מראש את מיזוג האוויר ביום קיץ לוהט עם עומס חום כבד על מנת להיכנס לבית ממוזג וקריר. כן, להדליק את דוד המים החמים או מערכת ההסקה חצי שעה או לפני ההגעה לבית ולחוות חום נעים או מקלחת רותחת וכדומה. האפשרות להפעיל כל מערכות אלו בשלט רחוק מקלה מאוד ומייתרת התעסקות בכפתורי הפעלה העלולים להתקלקל. חשיבות מיוחדת היא למערכת האזעקה המופעלת כאשר יוצאים מהבית. במקרים בהם היא נדרכת וצופרת בגלל תקלות וסיבות אחרות כלשהן ניתן להשתיק אותה מרחוק, כולל בעת שנמצאים בחו"ל. למידע נוסף בנוגע למצלמות אבטחה בירושלים צרו איתנו קשר.

  מערכת בית חכם – הזמנה והתקנה

  על מנת שכל המערכות הללו תוכלנה להתממשק למערכת, הן אמורות להיות מחוברות להפעלה אלחוטית. משום כך, יש לבחור את מכשירי החשמל השונים וכל יתר המערכות באופן נכון. את מערכות האזעקה, המצלמות ההיקפיות והאחרות ועוד יש להתקין על ידי מתקינים מומחים.

  מערכת בית חכם מומלצת

  מומלץ לקבל שירות מאת "חברת 360 מערכות אבטחה – ייעוץ, שיווק והתקנת מערכות אבטחה" בעלת המוניטין בתחום. השירות המקיף ניתן עם יחס אישי ובמחירים מקובלים ונוחים לכל כיס. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מקיפים ללקוחות מגוונים לאורך שנים. הם חורטים על דגלם שירות איכותי ומקצועי, עמידה בלוח זמנים, ביצוע עבודות בגימור מושלם ועוד. הם ישמחו לשרת כל לקוח נזקק.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   אינטרקום

   אינטרקום לבניין כל ועד בניין מכיר את התופעה המעצבנת של כניסת אנשים לא מורשים ולא רצויים לבניין, בלי...

   קרא עוד
   מצלמות אבטחה

   מתקין מצלמות אבטחה אם אתם רוצים להיות רגועים שגם אם קורה לכם משהו בעסק ובבית אתם תוכלו לתפוס...

   קרא עוד
   מערכות אזעקה

   מערכות אזעקה לבית אי אפשר לספור את מספר הפעמים שבהן מערכות אזעקה שונות מצילות חיים ומגינות על רכוש...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים