השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  אינטרקום

  אינטרקום לבניין

  כל ועד בניין מכיר את התופעה המעצבנת של כניסת אנשים לא מורשים ולא רצויים לבניין, בלי שאפשר יהיה לפקח עליהם. לכן, מומלץ לא לוותר על התקנת אינטרקום לבניין כדי לפקח עליהם וגם אם זה דורש יותר התעסקות עם הכנסת אנשים ויש צורך להשתמש בזה כדי לפקח, זה עדיין עדיף על פני התופעה שבה אתם צריכים להתלונן על פריצות שנעשו בידי אנשים שנכנסו חופשי לבניין עם גישה לא מוגבלת. לכן, חשוב גם להגדיר את הצרכים שלכם ולבחור חברה אמינה שהיא בעלת ניסיון וידע מקצועי. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מציעה לכם את כל הידע המקצועי שלה שנצבר במהלך 12 שנות ניסיון.

  מה חשוב לדעת על בחירת אינטרקום לבניין?

  • בעבר היינו עדים לאינטרקום מאוד פשוט ובסיסי שמספק לנו רק את האפשרות לדבר עם מי שמנסה להיכנס ולפתוח לו את הדלת בלחיצת זמזם. היום אנחנו יכולים למצוא אין ספור סוגים של אינטרקומים שיכולים להציע לנו גם אפשרות לראות בווידיאו את מי שעומד בכניסה לבניין וזה בוודאי עדיף. אם אתם בניין שבו גרים אנשים שזקוקים מאוד לשמירה על הפרטיות שלהם וזקוקים להגנה מרבית, אל תהססו לבחור במערכת המתוחכמת שעוזרת לכם להבטיח את דיירי הבניין.
  • אם אתם זקוקים לאינטרקום עם מצלמה ודאו שזאת מצלמה שתוכלו לתפעל ולתחזק בקלות ושהיא אכן יכולה להיות מוגנת ולעזור לכם במילוי הפונקציה שלה. זכרו שיש כמה אנשים שאינם מוכשרים טכנולוגית והם צריכים לדעת להפעיל את האינטרקום בקלות.
  • התחזוקה של אינטרקום מחייבת גם שירות לקוחות ובדיקות תקופתיות כדי לוודא שהוא עובד כהלכה גם בשנים הבאות. אתם רוצים דגם אמין שמחזיק מעמד ואינו מתקלקל בקלות.

  לבחור אינטרקום לבניין ואת חברת השירות

  כשאתם בוחרים ציוד הגנה ועזרים שמקילים על החיים שלכם בחרו גם חברה שהיא מקצועית ואמינה בשירות שלה לאורך זמן. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מציעה לכם את העבודה המקצועית ביותר בהתבסס על הניסיון המקצועי ותודעת השירות והמצוינות של אנשי החברה. הם ילוו אתכם גם אחר כך כדי לתחזק ולהדריך ולהתקין כל מה שנחוץ לכם בבניין ובכל דירה כדי להבטיח פעילות תקינה

  אינטרקום לדירה

  אין היום כמעט דירה או בניין חדשים שאינן מוגנים על ידי מערכות אזעקה והגנה מתקדמות. הציוד הבסיסי שנדרש למערכות כאלה כדי להעניק לכם ביטחון הוא אינטרקום לדירה, כדי שתוכלו לפקח על כל מי שנכנס לבניין ורוצה להיכנס לדירה. האינטרקום הוא הרבה יותר מפינוק ומותרות של מי שרוצה סממנים של בתי יוקרה. מדובר בציוד הכרחי כדי לשמור על הביטחון האישי שלכם ושל בני ביתכם וזה בהחלט בסיסי הרבה יותר ממה שחושבים. חברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מתאימה לכם אינטרקום שנועד לצרכים שלכם ולכן תוכלו לסמוך על ההמלצות המקצועיות שלה בכל הקשור לאמצעי בטיחות.

  מידע על אינטרקום לדירה

  • אינטרקום מגיע בשלל צורות ואופני הפעלה. יש לכם אינטרקום עם וידיאו ואינטרקום בסיסי שמתאים אפילו לשימוש פנימי בדירה ולא רק החוצה, יש אינטרקום שמתאים לשער של הבית ושל הבניין ויש כזה שמתקינים בלובי. כל אינטרקום והאפשרויות שהוא מציע לדיירים ולכן ההתאמה נעשית רק לאחר ייעוץ מקצועי.
  • חשוב להתאים גם לפי הטכנולוגיה המתקדמת ולפי מה שמתאים לכם. יש כאלה שיש בהן מצלמות וידיאו מאוד מתוחכמות ואתם צריכים להחליט אם זה נכון לכם כדי להבטיח לכם שליטה מוחלטת בכל מה שקשור לזיהוי מי שמתקרב לשער ולדלת. אם חשוב לכם שהמצלמה תהיה מתקדמת ומדויקת יש דגמים מאוד רגישים וחדשניים בתחום שכדאי לבחור לפי ייעוץ.
  • כל אינטרקום מחייב גם תחזוקה משום שיש כאלה שהכבלים והקישור שלהם נמשך לאורך עשרות מטרים וצריכים לעמוד בתנאי כל מזג אוויר. טיב ההתקנה הוא זה שקובע את טיב התחזוקה והשירות שתקבלו אחר כך. לכן, חשוב לבחור מערכת שתוכלו לתחזק בעזרת אנשי מקצוע מתאימים כל הזמן.
  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   מצלמות אבטחה

   מתקין מצלמות אבטחה אם אתם רוצים להיות רגועים שגם אם קורה לכם משהו בעסק ובבית אתם תוכלו לתפוס...

   קרא עוד
   מערכת בית חכם

   בית חכם מערכת בית חכם מאפשרת שליטה במערכות החשובות והחיוניות בבית בכל עת ומכל מקום. השליטה נעשית באמצעות...

   קרא עוד
   מערכות אזעקה

   מערכות אזעקה לבית אי אפשר לספור את מספר הפעמים שבהן מערכות אזעקה שונות מצילות חיים ומגינות על רכוש...

   קרא עוד
   אינטרקום לדירה

   התאמת אינטרקום לדירה לפי הצורך

   בחברת אלירן נוריאל 360 מערכות אבטחה, מכירים את כל הצרכים של בעלי בתים ודיירים בהתאמת אינטרקום שיהיה מותאם לצרכים המדויקים של הדיירים. יש דגמים שונים שדורשים גם תחזוקה שוטפת והבנת המערכת ולכן החברה מספקת לכם מערכות שתוכלו להפעיל בקלות ובצורה ידידותית, וליהנות מאחריות ומשירות לקוחות אחר כך כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של המערכת לזיהוי כל מי שמתקרב לבית שלכם.

   בית תוכנה לקידום אתרים